PSYCHODELIKI to nowa opcja leczenia DEPRESJI? ( stanulam )

PSYCHODELIKI to nowa opcja leczenia DEPRESJI? ( stanulam )

@PogromcaPatusow:
Dlaczego? Chyba kwestia niebezpiecznego uwolnienia umysłu. Pschychodelik powoduje, że jednostka zaczyna samodzielnie myśleć. Władza tego się panicznie boi. Inteligentnych przeciwników.
Ja po grzybach rozgryzłem wszystkie dziwactwa infotainmentu w moim volkswagenie 😉

Z tego co testowałem na sobie i z tego co czytałem wynika, że psychodelik robi coś w stylu resetu w mózgu. Wywołuje krytyczne wyjątki w aplikacji, co z kolei rozwala pętle. Więc co robi kernel? Panikuje. Mózg nie wie co zrobić kiedy substancja chemiczna nie pozwala na kontynuowanie automatycznych procesów działających od dzieciństwa.

W szczycie fazy człowiek nie jest w stanie funkcjonować. Kompletnie rozjechana percepcja czasu, przestrzeni, grawitacji. Rozpad funkcji poznawczo logicznych. Rozpad wszystkiego. Faza jest w pewnym sensie jak sen. Dużo kolorowych obrazów i myśli, ale trudno doszukiwać się tam logiki i sensu. Szum.

Wychodzenie z fazy wymaga restartu procesów. Mózg zaczyna robić coś, czego od lat nie robił – czyli uczyć się na nowo starych umiejętności.

Ludzie w dzisiejszych czasach przez władzę sprowadzani są do roli zwierząt hodowlanych. Mają być przede wszystkim bierni i przewidywalni. W tym celu najlepszą robotę pełnią schematy i pętle. Warunkowanie. Automatyczne myślenie.

Po przejściu przez system edukacji, względnie warunkowanie korpo – człowiek działa na całkowitym autopilocie. Tam działa – MYŚLI na autopilocie. Czuje na autopilocie.

Psychodelik sam w sobie nic nie naprawia. Wprost przeciwnie – psuje autopilota. Restartuje pętle. A podczas restartu człowiek może sobie przeładować jakieś nowe wartości. Tego się właściciele hodowli ludzkiej boją.

Nawet nie tego, że się zbuntujesz i im jakoś aktywnie postawisz. Raczej tego, że będą próbować Cię straszyć czy nakłaniać do zachowania jak reszta stada, a ty spokojniutko, bez najmniejszej agresji powiesz „nie, dziękuję”.

Ten system już dawno nie używa bata i przymusu bezpośredniego. Ludzie są dziś niewolnikami dobrowolnie. Wystarczy powiedzieć „nie, dziękuję”. Ale to wymagałoby świadomości. Świadomość wymagałaby obudzenia się. Psychodelik może sprowokować obudzenie się na chwilę. Tego nie chcą. Bo ludzie dobrowolnie przestaną chcieć być zwierzętami hodowlanymi. A aparat przymusu został niemalże zlikwidowany.

Comments are closed.